Taburety


Chcete-li mít u Vás doma nenápadný, ale velice efektivní kus erotického nábytku, taburetka je především pro ženy tou nejlepší volbou. 

Nabízíme 4 možnosti provedení taburetky i vrchního dílu:

 

1. Houpačka


Posadit se, zhoupnout a užívat si!

Základní provedení taburetky, kde mechanismus je jednouše postaven na přenášení váhy a houpání se dopředu a dozadu, čímž regulujete průnik umělého penisu, jeho sklon si můžete upravit jak je libo pro Vaše nejlepší uspokojení. Pokud budete chtít vyměnit umělý penis za jiný než je v taburetce zabudovaný, mechanismus se dá povolit a zase utáhnout, šikovná žena to zvládne i bez asistence partnera.

 


 

2. Fucking machines


Stroj ukrytý v taburetce.

Houpání je pro Vás přeci jen nereálné z jakéhokoliv důvodu. Co takhle  mít schovaný erotický stroj v pěkné taburetce uprostřed obývaků. Ke strojovému pohánění je potřeba elektrický přívod. Samozřejmě je taburetka se zabudovaným strojem těžší než houpačka. Stačí se jen posadit.


 

3. Kombinace houpačky a stroje


 

Jste opravdový gurmáni? Potřebujete mít doma ukrytého ,,koně”. Houpačkou si můžete sami regulovat průnik penisu a stoj už bude přidávat razanci dle Vašich požadavků. Tahle kombinace taburetky uspokojí i nejnáročnější požadavky erotických labužníků.


 

 

4. Úložný prostor


 

Tajný box

Praktická taburetka pouze s úložným prostorem v několika rozměrech. Můžete ji využít například na erotické hračky. Pokud bude třeba, lze taburetku opatřit také zámkem. 

Materiál, odstín a potah dle přání klienta.

Velikost:   40 x 60 / 40 x 100 /40 x 140 /40 x 180 x 47 cm

 

 


 

Možnosti krycího dílu:

1. Dřevěné H mezi sedací plochy taburetky:   


Slouží pouze k vyplnění prostoru mezi sedacíma polštářkama taburetky. Sezení i opírání nohama je příjemné. Jednoduše se zvedne a položí vedle. Není potřeba jej nějak fixovat nebo připínat. Jednoduše se nasadí a sedí na taburetce bez dalšího pohybu víka či sedacích polštářků.

 

 


2. Čalouněná plocha:


Jedná se o klasickou čalouněnou plochu vyplněnou měkou látkou příjemnou na posezení i na dotek. Textil samozřejmě můžeme dodat dle Vašich představ, nebo jej doladit do stávajícího interiéru. Víko je se používá jako ,,poklička na hrnec”.

 


3. Stoleček:


Pokud by se Vám hodil spíše stoleček, upravíme vrchní víko jen ze dřeva v barvě taburetky. Lehce snímatelné, a zase nasazovací.

 

 

 


Možnosti desingu:

K pokrytí taburetky lze využít různých materiálů, dle přání klienta:

Koženka, kůže, textil, dřevo, jeklová konstrukce.
Jednotlivé materiály lze kombinovat také mezi sebou. Desingově je oblíbená kombinace koženky a dřeva. Lze kombinovat v pásech či jednotivé strany taburetky, včetně víka. 

 

 


 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Taburetka

Akce

Houpačka, stroj, úložný prostor 
Chcete-li mít u Vás doma nenápadný, ale velice efektivní kus erotického nábytku, taburetka je tou nejlepší volbou. Je malá, skladná, jednoduchá a přeci schovává geniální erotickou houpačku.

8 800 Kč Cena:
Vyhledávací pole
Erofet

Anketa

Byli jste na Erofestu 2018?

Celkem hlasů: 58808
Najdete nás na Facebooku

loga

Ověření